Анонс півфіналів Чемпіонату Іршавського району сезону 2021 року

У неділю, 03 жовтня 2021 року, на стадіоні с. Сільце відбудуться півфінальні ігри Чемпіонату Іршавщини сезону 2021 року.

ФК “Кушниця” VS “Карпати” Загаття, початок о 13:00 к.ч.

“Дружба” Дубрівка VS ФК “Бронька”, початок о 15:00 к.ч.

Підсумкові турнірні таблиці групового етапу Чемпіонату Іршавського району сезону 2021 року

Група “А”

командиІВНПМ’ячіО
1ФК “Кушниця”1053230-3018
2ФК “Бронька”1052321-3117
3“Зірка” Онок1044233-1916
4ФК “Білки” 1042428-1914
5“Виноградар” В.Раковець1021715-187
6ФК “Сільце” 1014517-277

Група “Б”

командиІВНПМ’ячіО
1“Дружба” Дубрівка861124-919
2“Карпати” Загаття842217-1214
3“Зірка” Брід841329-1913
4ФК “Гребля”840419-1812
5ФК “Чорний Потік-Волоське”80088-390

Підсумкова турнірна таблиця Юнацької першості Іршавського району сезону 2021 року

юнацькі складиІВНПМ`ячіО
1ФК “Сільце” U-161082044-926
2ФК “Бронька” U-161052321-2417
3ФК “Білки” U-161024420-2010
4“Виноградар” В. Раковець U-161024414-1710
5ФК “Кушниця” U-161031618-2910
6“Зірка” Онок U-161023512-289

Результати матчів 10-го туру Чемпіонату Іршавського району 2021 року

“Виноградар” В.Раковець 2:0 ФК “Сільце”

Голи : 21 хв. Поляк Василь (“Виноградар”), 80 хв. Кірлик Артур (“Виноградар”)

“Зірка” Онок 5:1 ФК “Білки”

Голи : 20 хв., 26 хв., 61 хв. Доманич Олександр (“Зірка”), 24 хв. Свищо Ярослав (“Зірка”), +64 хв. Цібеленко Юрій (“Зірка”), 75 хв. Кормош Іван (ФК “Білки”)

ФК “Кушниця” 2:2 ФК “Бронька”

Голи : 24 хв. Шуста В’ячеслав (ФК “Бронька”), 25 хв. Понзель Едуард (ФК “Кушниця”), 62 хв. Корячок Дмитро (ФК “Бронька”), 81 хв. Цанько Іван (ФК “Кушниця”)

Вилучення : Корячок Дмитро (ФК “Бронька”), за друге попередження в матчі.

“Зірка” Брід 4:2 “Карпати” Загаття

Голи : 37 хв., 50 хв. Микита Василь (“Зірка”), 43 хв. Біреш Євген (“Карпати”), 54 хв. Василевський Михайло (“Карпати”), +69 хв. Сак Сергій (“Зірка”), +86 хв. Кохан Юрій (“Зірка”)

Вилучення : Лакатош Василь (“Карпати”), за друге попередження в матчі.

ФК “Чорний Потік-Волоське” 2:4 ФК “Гребля”

Голи : 16 хв, 59 хв. Чіка Юрій (ФК “Гребля”), 23 хв. Данканич Роман (ФК “Чорний Потік-Волоське”), 25 хв. Березнай Василь (ФК “Гребля”), 65 хв. Білак Василь (ФК “Гребля”), 79 хв. Яцура Василь (ФК “Чорний Потік-Волоське”)

Вітаємо!

Цими днями День народження святкував делегат Закарпатської асоціації футболу Попович Іван Іванович!

Шановний імениннику, Федерація футболу та комітет арбітрів Іршавщини щиросердечно вітають Вас з іменинами та бажають міцного здоров’я, сімейного благополуччя, здійснення всіх планів та задумів на Вашій життєвій стежині!

Голова ФФІ Василь Попович

Кращі бомбардири Чемпіонату Іршавського району 2021 року

ГравецьКомандаГоли (п)
Кормош ІванФК “Білки”12 (1)
Доманич Олександр“Зірка” Онок10
Шуста В’ячеславФК “Бронька”10 (1)
Барна ДмитроФК “Кушниця”8
Повшик МихайлоФК “Сільце”7(1)

Турнірні таблиці Чемпіонату Іршавського району 2021 року після 9-го туру

Група “А”

командиІВНПМ’ячіО
1ФК “Кушниця”952228-2817
2ФК “Бронька”951319-2916
3ФК “Білки” 942327-1414
4“Зірка” Онок934228-1813
5ФК “Сільце”914417-257
6“Виноградар” В.Раковець911713-184

Група “Б”

командиІВНПМ’ячіО
1“Дружба” Дубрівка861124-919
2“Карпати” Загаття742115-814
3“Зірка” Брід731325-1710
4ФК “Гребля”730415-169
5ФК “Чорний Потік-Волоське”70076-350

Турнірна таблиця Юнацької першості Іршавського району після 9-го туру

юнацькі складиІВНПМ`ячіО
1ФК “Сільце” U-16981043-825
2ФК “Бронька” U-16942319-2314
3ФК “Білки” U-16924320-1910
4ФК “Кушниця” U-16931517-2710
5“Виноградар” В. Раковець U-16923413-169
6“Зірка” Онок U-16913511-286

Результати матчів 9-го туру Чемпіонату Іршавського району 2021 року

ФК “Бронька” 3:2 “Виноградар” В.Раковець

Голи : 11 хв. Попдякуник Сергій (“Виноградар”), 18 хв. Бобіта Ярослав (“Виноградар”), 27 хв., 48 хв. Шуста В’ячеслав (ФК “Бронька”), 35 хв. Сливка Андрій (ФК “Бронька”)

ФК “Білки” 3:3 ФК “Кушниця”

Голи : 32 хв. Кормош Іван (ФК “Білки”), 36 хв. Горзов Ярослав (ФК “Білки”), 38 хв. Понзель Едуард (ФК “Кушниця”), +50 хв. Цанько Іван (ФК “Кушниця”), 86 хв. Барна Дмитро (ФК “Кушниця”), 88 хв. Куптій Юрій (ФК “Білки”)

“Карпати” Загаття 5:1 ФК “Чорний Потік-Волоське”

Голи : 19 хв. Фурдь Ігор (“Карпати”), 26 хв., 36 хв. Канюк Дмитро (“Карпати”), 30 хв., 70 хв. Рабел Віктор (“Карпати”), 74 хв. Бровдій Євген (ФК “Чорний Потік-Волоське”)

ФК “Гребля” 2:3 “Дружба” Дубрівка

Голи : 15 хв., – 70 хв., 71 хв., – 90 хв. Галас Василь (ФК “Гребля”), 30 хв. Саварин Юрій (“Дружба”), 45 хв. Бобир Роман (“Дружба”), 48 хв. Алексик Михайло (“Дружба”)