Результати 1-го туру ІрДЮФЛ-2016/2017 (молодша вікова група)Сьогодні на стадіоні ДЮСШ в м. Іршава матчами молодшої вікової групи U-14 стартував третій сезон Іршавської районної дитячо-юнацької футбольної ліги (ІрДЮФЛ). З чотирьох запланованих поєдинків зіграно три – матч між ільницьким “Колосом” та об’єднаною командою Вільхівки і Кам’янського перенесено на 29 вересня 2016 року – він відбудеться перед іграми старшої вікової групи на міському стадіоні “Авангард” о 12:30 год.
На експрес-відкритті учасників чемпіонату, тренерів, арбітрів та глядачів привітали голова районної федерації футболу Василь Миколайович Попович та заступник начальника відділу освіти, молоді і спорту Іршавської РДА Андрій Андрійович Андрішко. Цьогоріч ігри молодшої вікової групи ІрДЮФЛ відбуваються під патронатом підприємця Івана Михайловича Хили. У старшій віковій групі цю важливу місію взяв на себе депутат Закарпатської обласної ради Михайло Іванович Станко.
Вже перші матчі показали відчутну перевагу над суперниками торішніх лідерів – команд з іршавської верховини ДЮФК “Бронька” та “Колос” Кушниця. Дебютанта змагань у молодшій віковій категорії – ФК “Заріччя” також тренує довжанин зі славетної футбольної династії Любомир Ганчич. До вашої уваги результати сьогоднішніх поєдинків:
Більше фото можна подивитися тут:
ДЮФК “Бронька” – “Колос” Білки-Приборжавське
і тут:
“Колос” Кушниця – “Колос” Брід-Загаття