Результати матчів 4-го туру Чемпіонату Іршавського району 2021 року

“Виноградар” В.Раковець 5:0 ФК “Бронька

Голи : 24 хв. Зейкан Петро (“Виноградар”), 40 хв. Білогорка Роман (“Виноградар”), 65 хв. Гедзур Владислав (“Виноградар”), 80 хв., 85 хв. Орос Сергій (“Виноградар”)

ФК “Кушниця” 5:3 ФК “Білки

Голи : 7 хв., 77 хв. Стеблей Ярослав (ФК “Кушниця”), 47 хв., 89 хв. Петер Рудольф (ФК “Білки”), 49 хв., 56 хв. Барна Дмитро (ФК “Кушниця”), 60 хв. Понзель Едуард (ФК “Кушниця”), 67 хв. Дикий Михайло (ФК “Білки”)

“Зірка” Онок 1:1 ФК “Сільце”

Голи : 76 хв. Деяк Іван (“Зірка”), 85 хв. Кабачок Дмитро (ФК “Сільце”)

Вилучення : 76 хв. Кинів Іван (ФК “Сільце”), за навмисний поштовх руками в груди арбітра матчу.

ФК “Чорний Потік-Волоське” 1:2 “Карпати” Загаття

Голи : 15 хв. Чепа Василь (“Карпати”), 31 хв. Щока Василь (ФК “Чорний Потік-Волоське”), 65 хв. Білак Іван (“Карпати”)

“Дружба” Дубрівка 2:1 ФК “Гребля”

Голи : 60 хв. Стойка Йосип (“Дружба”), 66 хв. Форкош Богдан (ФК “Гребля”), 81 хв. Саварин Юрій (“Дружба”)

Турнірні таблиці Чемпіонату Іршавського району 2021 року після 3-го туру

ГРУПА “А”

командиІВНПМ’ячіО
1ФК “Кушниця”32107-47
2“Зірка” Онок320112-46
3ФК “Білки”31118-14
4ФК “Бронька”31023-133
5ФК “Сільце”30215-72
6“Виноградар” В.Раковець30031-70

ГРУПА “Б”

командиІВНПМ’ячіО
1“Дружба” Дубрівка32109-27
2“Карпати” Загаття21104-24
3ФК “Гребля”21014-53
4“Зірка” Брід31026-93
5ФК “Чорний Потік-Волоське”20021-60

Турнірна таблиця Юнацької першості Іршавського району після 3-го туру

юнацькі складиІВНПМ`ячіО
1ФК “Сільце” U-16330013-29
2ФК “Кушниця” U-16320110-76
3“Виноградар” В.Раковець U-1631114-54
4ФК “Білки” U-1630214-62
5ФК “Бронька” U-1630212-52
6“Зірка” Онок U-1730122-81

Результати матчів 3-го туру Чемпіонату Іршавського району 2021 року

“Зірка” Онок 5:1 “Виноградар” В. Раковець

Голи : 9 хв. Деяк Іван (“Зірка”), 47 хв., 50 хв., 53 хв. Доманич Олександр (“Зірка”), 65 хв. Яцкулинець Юрій (“Зірка”), +72 хв. Горзов Сергій (“Виноградар”)

ФК “Сільце” 4:4 ФК “Кушниця”

Голи : 25 хв. Барна Дмитро (ФК “Кушниця”), 35 хв. Фалес Ерік (ФК “Кушниця”), 50 хв., 75 хв. Цанько Іван (ФК “Кушниця”), 55 хв. Глеба Тарас (ФК “Сільце”), 65 хв., 70 хв. Глеба Дмитро (ФК “Сільце”), 87 хв. Павлишин Михайло (ФК “Сільце”)

ФК “Білки” 6 :0 ФК “Бронька”

Голи : 7 хв. Петер Рудольф (ФК “Білки”), 20 хв., 35 хв., 50 хв. Кормош Іван (ФК “Білки”), 75 хв. Савко Роман (ФК “Білки”), 88 хв. Скороходов Микита (ФК “Білки”)

“Зірка” Брід 4:0 ФК “Чорний Потік-Волоське”

Голи : 4 хв. Микита Василь ( “Зірка”), 55 хв., 57 хв. Ковач Станіслав ( “Зірка”), 60 хв. Бровдій Іван ( “Зірка”)

“Карпати” Загаття 1:1 “Дружба” Дубрівка

Голи : 73 хв. Цільо Михайло ( “Карпати” ), 87 хв. Мельник Василь ( “Дружба” )

Вилучення : 90 хв. Цільо Михайло ( “Карпати” ), за друге попередження в матчі.

Турнірні таблиці Чемпіонату Іршавського району 2021 року після 2-го туру

ГРУПА “А”

командиІВНПМ’ячіО
1ФК “Кушниця”22003-06
2ФК “Білки”21102-14
3“Зірка” Онок21017-33
4ФК “Бронька”21013-73
5ФК “Сільце”20111-31
6“Виноградар” В.Раковець20020-20

ГРУПА “Б”

командиІВНПМ’ячіО
1“Дружба” Дубрівка22008-16
2“Карпати” Загаття11003-13
3ФК “Гребля”21014-53
4ФК “Чорний Потік-Волоське”10011-20
5“Зірка” Брід20022-90

Результати матчів 2-го туру Чемпіонату Іршавського району 2021 року

“Виноградар” Великий Раковець -:- ФК “Білки”

Голи : 60 хв. Кормош Іван (ФК “Білки”)

Вилучення : 75 хв. Поляк Василь (“Виноградар”), за удар арбітра.

На 75 хв. матчу арбітр припинив гру в зв’язку зі втручанним вболівальників (застосування вболівальниками фізичної сили до арбітра матчу).

ФК “Бронька” 2:0 ФК “Сільце”

Голи : 7 хв. Шуста В’ячеслав (ФК “Бронька”), 57 хв. Корячок Дмитро (ФК “Бронька”)

ФК “Кушниця” 2:0 “Зірка” Онок

Голи : 53 хв. Сньозик Максим (ФК “Кушниця”), 71 хв. Цанько Іван (ФК “Кушниця”)

“Дружба” Дубрівка 6:0 “Зірка” Брід

Голи : 2 хв. Шимоня Іван (“Дружба”), 18 хв. Стойка Йосип (“Дружба”), 33 хв. Михайло Алексик (“Дружба”), 55 хв., 73 хв. Деяк Михайло (“Дружба”), 84 хв. Довгінко Іван (“Дружба”)

ФК “Гребля” 1:3 “Карпати” Загаття

Голи : 58 хв., 76 хв. Чепа Василь (“Карпати”), +64 хв. Мушка Іван (“Карпати”), 85 хв. Березнай Василь (ФК “Гребля”)

Турнірна таблиця Юнацької першості Іршавського району після 2-го туру

юнацькі складиІВНПМ`ячіО
1ФК “Кушниця” U-16220010-26
2ФК “Сільце” U-1622008-26
3ФК “Білки” U-16 20113-51
4“Виноградар” В.Раковець U-1620112-51
5ФК “Бронька” U-1620111-41
6“Зірка” Онок U-1720112-61