Результати матчів 5-го туру Чемпіонату Іршавського району 2021 року

ФК “Сільце” 2:1 “Виноградар” В.Раковець

Голи : 38 хв. Глеба Тарас (ФК “Сільце”), 48 хв. Гедзур Владислав (“Виноградар”), +80 хв. Кладов Ігор (ФК “Сільце”)

Вилучення : Білогорка Роман (“Виноградар”), за намір нанести удар арбітру після закінчення гри.

ФК “Білки” 6:0 “Зірка” Онок

Голи : 10 хв. Кормош Іван (ФК “Білки”), 13 хв. Кормош Богдан (ФК “Білки”), +22 хв., 79 хв. Петер Рудольф (ФК “Білки”), 27 хв. Кормош Максим (ФК “Білки”), 83 хв. Станинець Юрій (ФК “Білки”)

ФК “Бронька” 4:3 ФК “Кушниця”

Голи : 13 хв., 88 хв. Шуста В’ячеслав (ФК “Бронька”), 34 хв., +78 хв. Корячок Дмитро (ФК “Бронька”), 45 хв., 70 хв. Сокирко Вадим (ФК “Кушниця”), 52 хв. Барна Дмитро (ФК “Кушниця”)

Вилучення : 77 хв. Вовчук Олександр (ФК “Кушниця”), за друге попередження в матчі.

“Карпати” Загаття 2:2 “Зірка” Брід

Голи : 2 хв. Костянинець Василь (“Зірка”), 21 хв. Ковач Станіслав (“Зірка”), 33 хв. Фурдь Ігор (“Карпати”), 82 хв. Данканич Сергій (“Карпати”)

ФК “Гребля” 3:2 ФК “Чорний Потік-Волоське”

Голи : 8 хв., 62 хв. Мішко Михайло (ФК “Чорний Потік-Волоське”), 16 хв. Березнай Василь (ФК “Гребля”), 43 хв., 85 хв. Михайлець Олександр (ФК “Гребля”)

Турнірна таблиця Юнацької першості Іршавського району після 4-го туру

юнацькі складиІВНПМ`ячіО
1ФК “Сільце” U-16431016-510
2ФК “Кушниця” U-16421111-87
3ФК “Бронька” U-1641217-75
4“Виноградар” В.Раковець U-1641126-104
5ФК “Білки” U-1640315-73
6“Зірка” Онок U-1740225-112

Турнірні таблиці Чемпіонату Іршавського району 2021 року після 4-го туру

ГРУПА “А”

командиІВНПМ’ячіО
1ФК “Кушниця”431012-710
2“Зірка” Онок421113-57
3ФК “Білки”411211-64
4 “Виноградар” В.Раковець41036-73
5ФК “Сільце”40316-83
6ФК “Бронька”41033-183

ГРУПА “Б”

командиІВНПМ’ячіО
1“Дружба” Дубрівка431011-310
2“Карпати” Загаття32106-37
3ФК “Гребля”31025-73
4“Зірка” Брід31026-93
5ФК “Чорний Потік-Волоське”30032-80

Результати матчів 4-го туру Чемпіонату Іршавського району 2021 року

“Виноградар” В.Раковець 5:0 ФК “Бронька

Голи : 24 хв. Зейкан Петро (“Виноградар”), 40 хв. Білогорка Роман (“Виноградар”), 65 хв. Гедзур Владислав (“Виноградар”), 80 хв., 85 хв. Орос Сергій (“Виноградар”)

ФК “Кушниця” 5:3 ФК “Білки

Голи : 7 хв., 77 хв. Стеблей Ярослав (ФК “Кушниця”), 47 хв., 89 хв. Петер Рудольф (ФК “Білки”), 49 хв., 56 хв. Барна Дмитро (ФК “Кушниця”), 60 хв. Понзель Едуард (ФК “Кушниця”), 67 хв. Дикий Михайло (ФК “Білки”)

“Зірка” Онок 1:1 ФК “Сільце”

Голи : 76 хв. Деяк Іван (“Зірка”), 85 хв. Кабачок Дмитро (ФК “Сільце”)

Вилучення : 76 хв. Кинів Іван (ФК “Сільце”), за навмисний поштовх руками в груди арбітра матчу.

ФК “Чорний Потік-Волоське” 1:2 “Карпати” Загаття

Голи : 15 хв. Чепа Василь (“Карпати”), 31 хв. Щока Василь (ФК “Чорний Потік-Волоське”), 65 хв. Білак Іван (“Карпати”)

“Дружба” Дубрівка 2:1 ФК “Гребля”

Голи : 60 хв. Стойка Йосип (“Дружба”), 66 хв. Форкош Богдан (ФК “Гребля”), 81 хв. Саварин Юрій (“Дружба”)

Турнірні таблиці Чемпіонату Іршавського району 2021 року після 3-го туру

ГРУПА “А”

командиІВНПМ’ячіО
1ФК “Кушниця”32107-47
2“Зірка” Онок320112-46
3ФК “Білки”31118-14
4ФК “Бронька”31023-133
5ФК “Сільце”30215-72
6“Виноградар” В.Раковець30031-70

ГРУПА “Б”

командиІВНПМ’ячіО
1“Дружба” Дубрівка32109-27
2“Карпати” Загаття21104-24
3ФК “Гребля”21014-53
4“Зірка” Брід31026-93
5ФК “Чорний Потік-Волоське”20021-60

Турнірна таблиця Юнацької першості Іршавського району після 3-го туру

юнацькі складиІВНПМ`ячіО
1ФК “Сільце” U-16330013-29
2ФК “Кушниця” U-16320110-76
3“Виноградар” В.Раковець U-1631114-54
4ФК “Білки” U-1630214-62
5ФК “Бронька” U-1630212-52
6“Зірка” Онок U-1730122-81

Результати матчів 3-го туру Чемпіонату Іршавського району 2021 року

“Зірка” Онок 5:1 “Виноградар” В. Раковець

Голи : 9 хв. Деяк Іван (“Зірка”), 47 хв., 50 хв., 53 хв. Доманич Олександр (“Зірка”), 65 хв. Яцкулинець Юрій (“Зірка”), +72 хв. Горзов Сергій (“Виноградар”)

ФК “Сільце” 4:4 ФК “Кушниця”

Голи : 25 хв. Барна Дмитро (ФК “Кушниця”), 35 хв. Фалес Ерік (ФК “Кушниця”), 50 хв., 75 хв. Цанько Іван (ФК “Кушниця”), 55 хв. Глеба Тарас (ФК “Сільце”), 65 хв., 70 хв. Глеба Дмитро (ФК “Сільце”), 87 хв. Павлишин Михайло (ФК “Сільце”)

ФК “Білки” 6 :0 ФК “Бронька”

Голи : 7 хв. Петер Рудольф (ФК “Білки”), 20 хв., 35 хв., 50 хв. Кормош Іван (ФК “Білки”), 75 хв. Савко Роман (ФК “Білки”), 88 хв. Скороходов Микита (ФК “Білки”)

“Зірка” Брід 4:0 ФК “Чорний Потік-Волоське”

Голи : 4 хв. Микита Василь ( “Зірка”), 55 хв., 57 хв. Ковач Станіслав ( “Зірка”), 60 хв. Бровдій Іван ( “Зірка”)

“Карпати” Загаття 1:1 “Дружба” Дубрівка

Голи : 73 хв. Цільо Михайло ( “Карпати” ), 87 хв. Мельник Василь ( “Дружба” )

Вилучення : 90 хв. Цільо Михайло ( “Карпати” ), за друге попередження в матчі.