Керівництво ФФІ

Попович Василь Миколайович
Голова Федерації футболу Іршавського району
Василь Миколайович Попович

Посада

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження

1. Голова Федерації Попович Василь Миколайович

20.12.1946

2. Заступник голови Лупак Сергій Андрійович

01.10.1972

3. Виконавчий директор ————————- ————
Голови комітетів Федерації
1. Голова Дисциплінарного комітету Бідзіля Іван Васильович 19.11.1962
2. Голова Апеляційного комітету Мимріков Володимир Федорович 22.09.1956
3. Голова комітету арбітрів та спостерігачів арбітражу Староста Іван Іванович 20.04.1966
4. Голова комітету з проведення змагань —————————— ————–
5. Голова комітету дитячо-юнацького футболу Пасулько Ярослав Васильович 22.08.1958
6. Голова комітету ветеранів Рацин Михайло Михайлович 23.02.1970
7. Голова комітету з міні-футболу Барна Василь Михайлович 07.02.1965
8. Голова комітету жіночого футболу Лях Михайло Михайлович 19.10.1954
9. Голова комітету роботи із ЗМІ —————————— ————–