Історія ФФІ

ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ ЧЕМПІОНАТІВ ІРШАВСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ

Сезон ЧЕМПІОН СРІБНИЙ ПРИЗЕР
БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР
1965 «Авангард» (Ільниця) «Колгоспник» (Приборжавське) «Колгоспник» (Брід)
1966 «Виноградар» (Доробратово) «Колос» (Кам’янське) «Виноградар» (Великий Раковець)
1967 «Виноградар» (Доробратово) Зірка» (Брід) «Колос» (Кам’янське)
1968 «Зірка» (Брід) «Юність» (Лоза) «Виноградар» (Доробратово)
1969 «Виноградар» (Доробратово) «Виноградар» (Великий Раковець) «Колос» (Кам’янське)
1970 «Виноградар» (Великий Раковець) «Ремверстат» (Іршава) «Верховина» (Загаття)
1971 «Виноградар» (Великий Раковець) «Колос» (Кам’янське) «Юність» (Лоза)
1972 «Колос» (Кам’янське) «Ялинка»
(Чорний Потік)
«Дружба» (Дібрівка)
1973 «Колос» (Кам’янське) «Ялинка»
(Чорний Потік)
«Дружба» (Дібрівка)
1974 «Виноградар» (Доробратово) «Виноградар» (Великий Раковець) «Колос» (Кам’янське)
1975 «Побутовик» (Іршава) «Колос» (Осій) «Зірка» (Імстичево)
1976 «Дружба» (Дібрівка) «Ялинка»
(Чорний Потік)
«Виноградар» (Великий Раковець)
1977 «Дружба» (Дібрівка) «Механізатор» (Іршава) «Виноградар» (Великий Раковець)
1978 «Металіст» (Іршава) «Виноградар» (Великий Раковець) «Урожай» (Арданово)
1979 «Урожай» (Арданово) «Виноградар» (Великий Раковець) «Автомобіліст» (Кушниця)
1980 «Автомобіліст» (Кушниця) «Урожай» (Арданово) «Верховина» (Загаття)
1981 «Колос» (Кам’янське) «Виноградар» (Великий Раковець) «Кооператор» (Іршава)
1982 «Колос» (Заріччя) «Керамік» (Іршава) «Урожай» (Арданово)
1983 «Дружба» (Дібрівка) «Урожай» (Арданово) «Верховина» (Загаття)
1984 «Виноградар» (Доробратово) «Ялинка»
(Чорний Потік)
«Урожай» (Арданово)
1985 «Урожай» (Арданово) «Ялинка»
(Чорний Потік)
«Виноградар» (Великий Раковець)
1986 «Колос» (Кам’янське) «Карпати» (Загаття) «Урожай» (Арданово)
1987 «Колос» (Кам’янське) «Виноградар» (Великий Раковець) «Перемога» (Арданово)
1988 «Керамік» (Іршава) «Перемога» (Арданово) «Ялинка»
(Чорний Потік)
1989 «Керамік» (Іршава) «Перемога» (Арданово) «Ялинка»
(Чорний Потік)
1990 «Перемога» (Арданово) «Керамік» (Іршава) «Юність»
(Малий Раковець)
1991 «Ялинка»
(Чорний Потік)
«Бужора» (Осій) «Керамік» (Іршава)
1992 чемпіонат не проводився
1993 чемпіонат не проводився
1994 чемпіонат не проводився
1995 чемпіонат не проводився
1996 чемпіонат не проводився
1997 чемпіонат не проводився
1998 чемпіонат не проводився
1999 чемпіонат не проводився
2000 «Будівельник» (Приборжавське) «Кобра» (Арданово) «Колос» (Заріччя)
2001 «Кобра» (Арданово) «Бужора» (Осій) «Виноградар» (Великий Раковець)
2002 «Кобра» (Арданово) «Бужора» (Осій) «Виноградар» (Великий Раковець)
2003 «Колос» (Кам’янське) «Колос» (Заріччя) ФК «Білки» (Білки)
2004 ФК «Арданово» (Арданово) «Колос» (Кам’янське) «Динамо» (Вільхівка)
2005 «Динамо» (Вільхівка) ФК «Заріччя» (Заріччя) ФК «Білки» (Білки)
2006 ФК «Кам’янське» (Кам’янське) ФК «Заріччя» (Заріччя) «Динамо» (Вільхівка)
2007 ФК «Кам’янське» (Кам’янське) «Цегельник» (Великий Раковець) ФК «Заріччя» (Заріччя)
2008 «Боржава» (Довге) ФК «Кам’янське» (Кам’янське) ФК «Білки» (Білки)
2009 ФК «Заріччя» (Заріччя) ФК «Сільце» (Сільце) «Цегельник» (Великий Раковець)
2010 ФК «Білки» (Білки) ФК «Заріччя» (Заріччя) ФК «Сільце» (Сільце)
2011 ФК «Арданово» (Арданово) ФК «Заріччя» (Заріччя) ФК «Сільце» (Сільце)
2012 ФК «Доробратово» (Доробратово) ФК «Сільце» (Сільце) ФК «Заріччя» (Заріччя)
2013 ФК «Заріччя» (Заріччя) ФК «Доробратово» (Доробратово) «Скала» (Негрово)
2014 ФК «Арданово» (Арданово) «Шахтар» (Ільниця) ФК «Білки» (Білки)
2015 ФК «Сільце» (Сільце) ФК «Заріччя» (Заріччя) ФК «Арданово» (Арданово)
2016 «Шахтар» (Ільниця) «Колос» (Кам’янське) ФК «Білки» (Білки)
2017 «Скала» (Негрово) «Дружба» (Дубрівка) ФК «Сільце» (Сільце)