Виконком ФФІ

0dee18d59e8474f51394a083b2bf9484

засідання виконавчого комітету Федерації футболу Іршавського району

Склад виконавчого комітету Федерації

Посада Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження

1. голова федерації Попович Василь Миколайович

20.12.1946

2. заступник голови Лупак Сергій Андрійович

01.10.1972

3. член виконкому Боршош Микола Іванович

29.10.1971

4. член виконкому Брунцвик Юрій Степанович

13.03.1955

5. член виконкому Веждел Василь Юрійович

04.01.1971

6. член виконкому Гуленко Роман Миколайович

29.05.1988

7. член виконкому Данканич Андрій Васильович

28.01.1959

8. член виконкому Дзихор Михайло Дмитрович

11.03.1956

9. член виконкому Караслай Сергій Васильович

18.10.1968

10. член виконкому Кормош Василь Іванович

16.03.1953

11. член виконкому Лазорик Василь Іванович

12.09.1967

12. член виконкому Петрище Михайло Емерихович

28.07.1986

13. член виконкому Райда Михайло Михайлович

16.04.1994

14. член виконкому Хила Іван Михайлович

11.11.1977

15. член виконкому Цимбал Іван Іванович

29.11.1971

16. член виконкому Шкелебей Іван Васильович

25.02.1995