Турнірна таблиця Зимової першості Іршавського району після 2-х турів

Група А

команди І В Н П М`ячі О
1 ФК «Боржавське» 2 2 0 0 6-3 6
2 «Виноградар»
Великий
Раковець
2 2 0 0 3-0 6
3 «Боржава» Довге 2 1 0 1 4-3 3
4 «Брунцвик» Білки 2 1 0 1  1-2 3
5 ФК «Бронька» 2 0 0 2 25 0
6 «Будівельник»
Приборжавське
2 0 0 2 14 0

Група Б

команди І В Н П М`ячі О
1 «Дружба» Дубрівка 2 1 1 0 51 4
2 «Шахтар» Ільниця 1 1 0 0 3-2 3
3 ФК «Великі
Ком’яти»
1 0 1 0 1-1 1
4 ФК «Сільце» 2 0 1 1  4-5 1
5 «ШОР» Іршава 2 0 1 1 2-6 1

Матчі 3-го туру Зимової першості пропускають наступні гравці :

Полончак Тарас ( «Будівельник» Приборжавське) – третє загальне попередження під час турніру (перший абзац ст. 6 Регламенту змагань);

Фулей Іван ( ФК «Бронька») – третє загальне попередження під час турніру (перший абзац ст. 6 Регламенту змагань);

Будул Іван (ФК «Бронька») – пряме вилучення (третій абзац ст. 6 Регламенту змагань);

Брич Михайло (ФК «Боржавське») – пряме вилучення (третій абзац ст. 6 Регламенту змагань);

Чекан Володимир (ФК «Боржавське») – пряме вилучення (третій абзац ст. 6 Регламенту змагань).

Подальша участь вилучених гравці Будул Івана, Брич Михайла та Чекан Володимира буде вирішена на засіданні КДК Федерації футболу Іршавського району.

Результати матчів 2-го туру Зимової першості Іршавського району 2019 року

До уваги вболівальників результати 2-го туру Зимової першості Іршавського району 2019 року :

Група А

«Будівельник» Приборжавське 1:3 «Боржава» Довге

Голи : 27 хв. Ганчич Віктор («Боржава»), 61 хв. Батрин Владислав («Боржава»), 65 хв. Полончак Тарас («Будівельник»), 70+3 Батрин Михайло («Боржава»)

ФК «Боржавське» 4:2 ФК «Бронька»

Голи : 20 хв. Білей Іван (ФК «Бронька»), 21 хв., 68 хв. Брич Юрій (ФК «Боржавське»), 25 хв. Брич Василь (ФК «Боржавське»), 34 хв. Барна Дмитро (ФК «Бронька»), 36 хв. Гавриш Михайло (ФК «Боржавське»)

«Виноградар» Великий Раковець 2:0 «Брунцвик» Білки

Голи : +25 хв. Звонар Василь («Виноградар»), 54 хв. Вашкеба Іван («Виноградар»)

Група Б

«Дружба» Дубрівка 4:0 «ШОР» Іршава

Голи : 19 хв.(А) Геревич Богдан («ШОР»), 64 хв. Стойка Йосип («Дружба»), 67 хв. Довгінко Іван («Дружба»), +68 хв. Кормош Олександр («Дружба»)

ФК «Сільце» 2:3 «Шахтар» Ільниця

Голи : 17 хв. Гуленко Роман («Шахтар»), 42 хв., 58 хв. Бандурович Іван («Шахтар»), +61 хв., 70 хв. Сочка Василь (ФК «Сільце»)

Результати матчів 1-го туру Зимової першості Іршавського району 2019 року

Вчора, 10 лютого 2019 року, футбольні колективи Іршавщини зіграли перший тур Зимової першості з такими результатами :

Група А

“Будівельник” Приборжавське – “Виноградар” Великий Раковець 0:1

Голи : 39 хв. Завадяк Артем (“Виноградар”)

“Боржава” Довге – ФК “Боржавське” 1:2

Голи: 20 хв. Брич Юрій ( ФК Боржавське”), 31 хв. Брич Василь (ФК “Боржавське”), -65 хв. Ганчич Віктор (“Боржава”), 69 хв. Ганчич Віктор (“Боржава”).

ФК “Бронька” – “Бруцвик” Білки 1:2

Голи : +43 хв. Гасинець Аркадій (“Брунцвик”), 55 хв. Хрінь Олександр (“Брунцвик”), 67 хв. Шуста В’ячеслав (ФК “Бронька”)

Група Б

“ШОР” Іршава – ФК “Сільце” 2:2

Голи : 7 хв. Кормош Михайло (ФК “Сільце”), 8 хв. Копин Федір ( “ШОР”), 21 хв. Мошкола Василь (ФК “Сільце”), 52 хв. Бобик Назар (“ШОР”)

ФК “Великі Ком’яти” – “Дружба” Дубрівка 1:1

Голи : + 15 хв. Кормош Олександр (“Дружба”), 25 хв. Пойдин Ярослав (ФК “Великі Ком’яти)

Зимова першість Іршавщини стартує 10 лютого 2019 року

Вчора, 04 лютого,  в іршавському Будинку дитячої творчості відбулося організаційне засідання з проведення розіграшу Зимової першості Іршавського району з футболу 2019 року. Бажання брати участь в змаганнях висловили керівники 11 клубів, з поміж яких традиційно двоє представників Виноградівщини (ФК “Боржавське” та ФК “Великі Ком’яти”). Отже, турнір знову матиме статус відкритого.

За територіальним принципом всіх учасників вирішено розбити на дві підгрупи : Східна (“верховинська”) група “А” цьогоріч змінить свою прописку з села Приборжавського ( стадіон якого буде резервним) до села Великого Раківця. До вже традиційної п’ятірки команд східної зони приєднається представник Виноградівщини – ФК “Боржавське”. Отже, склад групи “А” виглядить так :

  1. “Будівельник” Приборжавське
  2. “Боржава” Довге
  3. ФК “Бронька”
  4. “Брунцвик” Білки
  5. ФК “Боржавське”
  6. “Виноградар” Великий Раковець

Команди західної зони як і два роки назад позмагаються  на полі ДЮСШ м. Іршава. Цьогоріч вперше за останнє десятиліття у першості прийме участь чинний чемпіон району “Дружба” Дубрівка. Таким чином за вихід до півфіналу з групи “Б” вестимуть боротьбу наступні футбольні колективи :

  1. “Шахтар” Ільниця
  2. ФК “Сільце”
  3. “Дружба” Дубрівка
  4. ФК “Великі Ком’яти”
  5. “ШОР” Іршава

За результатами п’яти турів буде сформовано півфінальні пари (по дві кращі команди з кожної групи), які між собою визначать фіналістів першості ( переможець групи “А” зіграє проти другої команди групи “Б”, відповідно переможець групи “Б” “побореться” з командою, яка посіла другу сходинку у групі “А”) 

Фінальний поєдинок та матч за третє місце заплановано провести на центральному стадіоні Іршавської ОТГ “Авангард”. Резервним стадіоном визначено домашню арену ільницького”Шахтаря”.

Отже, до вашої уваги розклад матчів Зимової першості Іршавського району з футболу 2019 року:

Група “А”,  І тур, стадіон с. Великий Раковець,  10.02.2019 року

  1. Будівельник” Приборжавське – “Виноградар” Великий Раковець, початок о 10:30 к.ч.
  2. “Боржава” Довге – ФК “Боржавське”, початок о 12:00 к.ч.
  3. ФК “Бронька” – “Бруцвик” Білки, початок о 13:30 к.ч.

Група “Б”,  І тур, стадіон ДЮСШ м. Іршава,  10.02.2019 року

  1. “ШОР” Іршава – ФК “Сільце”, початок о 12:00 к.ч.
  2. ФК “Великі Ком’яти” – “Дружба” Дубрівка, початок о 13:30 к.ч., 

      вихідний “Шахтар” Ільниця

Група “А”,  ІІ тур, стадіон с. Великий Раковець,  17.02.2019 року

  • 4. “Будівельник” Приборжавське – “Боржава” Довге, початок о 10:30 к.ч.
  • 5. ФК “Боржавське” – ФК “Бронька”, початок 0 12:00 к.ч.
  • 6. “Виноградар” Великий Раковець – “Брунцвик” Білки, початок о 13:30 к.ч.

Група “Б”,  ІІ тур, стадіон ДЮСШ м. Іршава,  17.02.2019 року

  • 3. “Дружба” Дубрівка – “ШОР” Іршава, початок о 12:00 к.ч.
  • 4. ФК “Сільце” – “Шахтар” Ільниця, пачаток о 13:30 к.ч.
  • вихідний ФК “Великі Ком’яти”

Група “А”,  ІІІ тур, стадіон с. Великий Раковець,  24.02.2019 року

  • 7. “Брунцвик” Білки – ФК “Боржавське”, початок о 10:30 к.ч.
  • 8. “Боржава” Довге – “Виноградар” Великий Раковець, початок о 12:00 к.ч.
  • 9. ФК “Бронька” – “Будівельник” Приборжавське, початок о 13:30 к.ч.

Група “Б”, ІІІ тур, стадіон ДЮСШ м. Іршава,  24.02.2019 року

  • 5. “Шахтар” Ільниця – “Дружба” Дубрівка, початок о 12:00 к.ч.
  • 6. “ШОР” Іршава – ФК “Великі Ком’яти”, початок о 13:30 к.ч.
  • вихідний ФК “Сільце”

Група “А”,  IV тур, стадіон с. Великий Раковець,  03.03.2019 року

  • 10. “Виноградар” Великий Раковець – ФК “Боржавське”, початок о 10:30 к.ч.
  • 11. “Будівельник” Приборжавське – “Брунцвик” Білки, початок о 12:00 к.ч.
  • 12. “Боржава” Довге – ФК “Бронька”, початок о 13:30 к.ч.

Група “Б”, IV тур, стадіон ДЮСШ м. Іршава,  03.03.2019 року

  • 7. ФК “Великі Ком’яти” – “Шахтар” Ільниця, початок о 12:00 к.ч.
  • 8. “Дружба” Дубрівка – ФК “Сільце”, початок о 13:30 к.ч.
  • вихідний “ШОР” Іршава

     Група “А”,  V тур, стадіон с. Великий Раковець,  10.03.2019 року

  • 13. ФК “Боржавське” – “Будівельник” Приборжавське, початок о 10:30 к.ч.
  • 14. “Брунцвик” Білки – “Боржава” Довге, початок о 12:00 к.ч.
  • 15. ФК “Бронька” – “Виноградар” Великий Раковець, початок о 13:30 к.ч.

   Група “Б”, V тур, стадіон ДЮСШ м. Іршава,  10.03.2019 року

  • 9. ФК “Сільце” – ФК “Великі Ком’яти”, початок о 12:00 к.ч.
  • 10. “Шахтар” Ільниця – “ШОР” Іршава, початок о 13:30 к.ч.
  • вихідний “Дружба” Дубрівка