Результати жеребкування Кубку Іршавського району з футболу сезону 2018 рокуВ п’ятницю 6 липня в малому залі Іршавської РДА відбулося жеребкування цьогорічного розіграшу Кубку Іршавського району з футболу. Відроджені минулого року змагання відновлюють належне місце в футбольному календарі району. Майже всі учасники районного чемпіонату (крім ФК «Білки») та представники Іршавщини в обласних змаганнях (крім довжанської «Боржави») позмагаються протягом липня – серпня за престижний трофей.
Загалом є 10 учасників: приємно відзначити що навіть ті команди, які ще кілька тижнів тому не планували брати участі в розіграші, після деяких роздумів все таки подали заявки. Так приміром в ФК «Імстичово» ініціативу взяли в свої руки великораковецькі футболісти на чолі з Василем Звонарем і відповідно об’єднана команда гратиме домашні матчі у Великому Раківці. ФК «Лоза» в подяку своїм гравцям з сусідньої Виноградівщини проводитиме домашні матчі у Великих Ком’ятах. Керівник іршавського ШОРу Олексій Маркович домовився з командою ФК «Гребля» про участь в кубку району, а в якості домашньої арени використовувати міський «Авангард». Крім вищеназваних команд в змаганнях візьмуть участь також: «Бужора» Іршава, ФК «Заріччя», СК «Сільце», «Будівельник» Приборжавське, «Дружба» Дубрівка, «Шахтар» Ільниця та ФК «Бронька».
Чотири команди, які посіли нижчі місця за підсумками першого кола чемпіонату району, 8 та 15 липня виборюватимуть дві путівки до чвертьфіналу. Жереб звів у цій стадії наступні пари: об’єднана імстичівсько-раковецька команда протистоятиме ільницькому «Шахтарю», а лозянсько-ком’ятівський колектив позмагається з «Бронькою».
У чвертьфінальному раунді представники обласного чемпіонату поїдуть в гості до районних команд. Для цих пар суперників протистояння складатиметься лише з одного матчу, які будуть зіграні 29 липня. І тут одразу сліпа рука жеребу витягнула дуже цікаве протистояння між дубрівською «Дружбою» та іршавською «Бужорою».Це буде перша гра команд більш, ніж за двадцять років. Також цікаво, що головний тренер іршавчан Михайло Рацин колись в першій половині 80-х років минулого століття розпочинав футбольну кар’єру гравця саме в Дубрівці, що надає протистоянню додаткового вінтажного присмаку. В іншій чвертьфінальній парі сілецькі спортклубівці поїдуть в гості до греблян-шорян — теж цікава дуель, зважаючи, що декілька греблянських гравців встигли цього року пограти й за «Сільце». ФК «Заріччя» поїде в гості до переможця пари ФК «Лоза» — ФК «Бронька», а в єдиній «районній» чвертьфінальній парі приборжавський «Будівельник» очікуватиме на переможця кваліфікації ФК «Імстичово» — «Шахтар» Ільниця. Останнє чвертьфінальне протистояння складатиметься з двох матчів: 22 та 29 липня.
Півфінальні поєдинки складатимуться з двоматчевих протистоянь (5 та 12 серпня). На цій стадії позмагаються: переможець дубрівсько-іршавської пари проти переможця протистояння, де фаворитом поки значиться ФК «Заріччя»; а переможець греблянсько-сілецької дуелі виходить на переможця «районної» пари, в якій гратимуть приборжавці.
Фінальний матч змагань приурочено до 27-ої річниці Незалежності України та відбудеться на іршавському стадіоні «Авангард» 23 серпня.