Арбітра Жабура В.І. відсторонено від обслуговування матчів Чемпіонату та Юнацької першості Іршавського району з футболу

Володимир Жабур
Сьогодні о 12:00 годині у приміщенні Федерації футболу Іршавського району відбулося засідання Бюро ФФІ за участі голови районної колегії футбольних арбітрів Івана Старости.
Голова районної федерації Василь Попович зачитав присутнім лист тренера ФК “Загаття” Шкірі В.В., де зазначалося що 28 серпня 2016 р. у матчі 13-го туру Чемпіонату Іршавського району між командами ФК “Доробратово” та ФК “Загаття” арбітр поєдинку Володимир Жабур вилучив двох футболістів команди “Колос” Кам’янське Михайла Цільо і Руслана Максима та футболіста команди ФК “Доробратово” Віктора Вікторовича Кобаля. Натомість у протоколі матчу, опублікованому на офіційному сайті Федерації футболу Іршавського району, та в списку дискваліфікованих на наступний тур значиться лише гравець ФК “Кам’янське” Сергій Лендєл, якого насправді не вилучали.
Секретар ФФІ Святослав Симканинець надав присутнім для ознайомлення оригінал рапорту арбітра, зданого Жабуром В.І. 30 вересня 2016 р., де у графі “Вилучення” значиться “65 хв. – вилучений з поля гравець команди “Колос” Кам’янське Сергій Лендєл за друге попередження”.
Голова районного комітету арбітрів Іван Староста зазначив, що комітет витребував від Жабура В.І. пояснення щодо обставин даного матчу, однак той так їх і не надав.
Перший заступник голови ФФІ Іван Палінчак проінформував, що очевидці, присутні на матчі ФК “Доробратово” – “Колос” Кам’янське, підтвердили достовірність фактів, викладених у листі Шкірі В.В.
Голова ФФІ В.М. Попович також повідомив, що команди “Колос” Кам’янське та ФК “Доробратово” отримали від районної федерації рекомендації не задіювати вказаних футболістів у матчах 14-го туру, що відбулися 04 вересня 2016 р., задля уникнення правової колізії.
У підсумку члени Бюро ФФІ вирішили відсторонити арбітра Жабура Володимира Івановича від обслуговування матчів Чемпіонату та Юнацької першості Іршавського району з футболу. Скликати на 09 вересня 2016 р. засідання Комітету арбітрів ФФІ задля оцінки дій Жабура В.І. і накладення відповідних санкцій та засідання Дисциплінарного комітету ФФІ для прийняття рішення щодо задіяних у даній справі футболістів. Представники команд “Колос” Кам’янське та ФК “Доробратово” до винесення рішення повинні здати реєстраційні картки футболістів Цільо М.М., Максима Р.М. та Кобаля В.В. до районної федерації футболу.